Author Topic: Re: Palavrageala  (Read 58739 times)

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #330 on: June 17, 2014, 00:29 »
bai , futu-va-n aripa pe toti ! nimeni nu mai comenteaza nimica ? bate vantu a schimbare pe aici ?

dafuq ... hai , miscati-va cu mai mult talent si mai postati si voi !

@ Xeqtr :

https://www.youtube.com/watch?v=Hpewbz7GwCU&list=PLOIeYdZ3QczxGuSDE8NtOuthqbKFChC0q

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #331 on: June 17, 2014, 00:38 »
Aaaaa da, nush daca am apucat sa va zic dar...SUNT INTEGRALIST!!!
SI, siiiii , ....wait for it...., inca neangajat <3
Yeah, life's a bitch -_-
Cum plm termin ingineria electrica la Poli Buc si sunt neangajat.
Acu sunt anul 2 master si ghici ce, suprise surprise! tot neangajat sunt...
Termin si masterul si Mda,Aha,Bingo! tot neangajat voi ramane T_T
Cred ca ceva nu-i in regula cu planeta asta... :)))
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #332 on: June 17, 2014, 03:02 »
@ Mad Man
sezi bland man , mai ales cu angajarea . sa nu te ia gandu la maretii si mai stiu eu ce . traim in Romania , si e greu sa prinzi un post cat de cat bun , pentru ca posturile respective sunt date pentru " pilosi " .

eu am terminat Petrol & Gaze , nu am fost f stralucit in facultate , mai ales pt ca am facut si chimie de mi-au sarit capacele .
la master am avut o singura restanta ( si nu pt k nu am invatat sau ceva -lucram si in paralel cu masterul , ci pt ca profesoara era si inca e o pizda de femeie care s-a simtit ofensata ca nu prea am fost la cursurile ei - eu eram de la 5 dimineata la 5 seara in picioare) , iar cursurile ei incepeau de la 5 seara   >:(  ) , in rest integralist in celalalte semestre . deci te felicit , cunosc sentimentul de integralist , dupa ce am avut restante ... si e o senzatie de usurinta greu de egalat  ;D
legat cu serviciul ... Ploiestiul e rupt , varza , daca nu ai o pila , nu te angajeaza nimeni . Bucurestiul nu are cum sa fie mai diferit , mai ales ca e prin apropiere .

pentru serviciu , iti recomand sa te inarmezi cu rabdare !
nimeni nu te cheama la interviu imediat, si in general , daca nu esti extraordinar de bun , astfel incat sa elimini orice competitie - chiar si cu pile - atunci ai de asteptat . in strainatate e celebra zicala " 4 to 6 weeks of waiting " ... asa ca tre sa faci si tu acest lucru .

si cand o sa-ti apara oferte , si lumea te suna , nu te grabi ca fata la maritat : asteapta si evalueaza toate ofertele . si vezi ce sanse ai sa cresti si in serviciu/ce inveti/ce te poate ajuta din ce inveti pt urmatorul job . banii lasa-i pe plan secundar - nu zic ca nu-s importanti , dar e mai bine sa ai un job de 1800 lei timp de 2 ani , timp in care inveti ceva care te va propulsa la alta forma ce-ti ofera din start 1500 euro + masina + alte beneficii , decat sa ai 2500 lei , sa nici nu inveti cine stie ce , iar la interviu sa nu ai ce povesti despre experienta ta pentru ca jobul e de asa natura incat nu prea ai ce sa zici ... automat nu iei jobul .

eu am facut prostia sa ma ambalez la primul job care mi-a aparut in fata , si regret ... evident mi-am dat demisia dupa aceea , dar prea tarziu . firma cea mare care avea postul respectiv si-a completat pozitia si am ramas cu ochi-n soare ... dar , pe de alta parte am avut mai mult timp pt mine ...

parerea mea : termina-ti masterul , fa-ti niste cursuri legate de domeniul tau gen AutoCAD / Offcice - cauta ECDL pe net , sunt multe centre prin Bucuresti si diplomele lor sunt recunoscute pe plan euro-international / C++ etc .
asta ii arata la angajator , ca nu te-ai multumit cu ce iti era predat la scoala , si tu ai vrut mai mult , ai vrut sa diversifici . si evident , e bine de mentionat si asta cand esti la interviu . da bine , pentru ca e un sacrificiu financiar personal , un sacrificiu de timp , si asta doar cu scopul de a te imbunatati . 

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #333 on: June 17, 2014, 14:49 »
18-25 de mil?  8) ai baut ceva? Majoritatea celor pe care ii stiu au vreo 6 mil pe luna iar aia mai norocosi vreo 10-12. 15-18 eventual inainte de pensie.

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #334 on: June 17, 2014, 16:20 »
18-25 de mil?  8) ai baut ceva?

nopai , draga dom'le , atata luam eu : 18 pe contract , 25 in mana ...  :P

Majoritatea celor pe care ii stiu au vreo 6 mil pe luna iar aia mai norocosi vreo 10-12

aia cu 6 mil pe luna , garantat sunt castravetii (ca nu poti sa zici ca au creier in cap) care au votat/voteaza/vor vota cu PSD !
75 % din ei sunt masele electorale care cand primesc o galeata , cu o plasa ce are in ea 1 L ulei + 1 Kg zahar + 2 pungi de macaroane si care voteaza cu pula respectiv pizda (nu vreau sa fiu sexist, deci trebuie sa includ si genul feminin) caci capul il lasa la intrare in cabina de vot !
restul de 25 % , sunt cei care nu au posibilitatea sa-si gaseasca un serviciu mai bun din cauza locatiei proaste , sunt cei care se complac cu ce au si nu vor sa munceasca mai mult (si avem destui dintr-astia) dar vor drepturi/pe dea moaca .

ce ma deranjeaza CEL MAI MULT LA RAHATUL NOSTRU DE TARA e ca :
  • Copii lu' Nastase/Dragnea/Fenechiu - nu trebuie sa munceasca in vecii vecilor ! aia nu au vazut sapa in viata lor , probabil nici cand merg la Ambient
  • Apropo de Nastase , copilu cel mare , conducator de Audi A8 de vreo 4 ani ... cam asa (cine zicea ca are Logan de pe forum ? :P ) si cu gagica-sa (o tuta !!!) au un magazin deschis in Bucuresti de (tineti-va bine) ... haine pentru animale  ???  ... cand am citit , am ramas prost . ce e si mai socant , e ca , se plangea ca nu prea mai face profit ... pentru o scurta perioada de timp a trebuit sa inchida magazinul pentru ca nu avea clienti - asta era prin 2012 . prin 2013 si l-a redeschis , si se plangea ca vezi doamen profitul este totusi mic , undeva la abia 4000 euro pe luna ... 
  • Mazarica cel mic face scoala la Londra ... deh , ASE-ul/Politehnica/Petrol&Gaze/Dreptul in Romania sunt pentru pulime . restul de facultati pentru pulifrici . El , in schimb , este un Domn care trebuie sa fie format astfel incat sa poata sa duca greutatile lu' Tatanu-so , si prin asta , sa " Ajute Romania " ... bagami-as pula in ei de shmecheri !
  • Pot sa pun pariu cu oricare dintre voi ca , Mazarica , cu tot cu scoala aia a lui din Londra , tot e mai prost decat prevede legea ! el mergea cu cateva zile inainte de Bac la petreceri si venea manga , si al dracului a luat Bacu cu 9+ ... pfui , pieri drace !
  • alta faza socanta : acum cativa ani buni , Mazare Sr. si-a luat un mountain-bike de 100 de milioane ce se facea numai la comanda . asa de mult i-a placut , incat si-a mai luat inca 1 pentru el , si 1 pentru maica-sa si 1 pentru Mazare Jr.
  • La cateva zile , un ziar de Rahat din Romania (a se citi Click!) prezenta cum Mazare Sr. i-a facut cadou lu' fiu-so un Super-Laptop de cateva zeci de milioane . din poza se vedea ca ar fi fost un Asus Lamborghini de 17 inch , ce costa 90+ milioane ...
  • Cine-si mai aduce aminte de Mazare cand a condus Jaguarul personal pe autostrada Soarelui , cu 170+ km/h ... i-au luat carnetul , si el a facut contestatie , cum ca nu el conducea masina . Politia a pus la dispozitia SRI filmarea , pentru ca SRI care are expertiza in analizare Video , sa isi arate cine conducea masina . s-a mai auzit ceva de acel caz ?
  • Ieri m-am intalnit cu un prieten avocat , om mai batran , trecut prin viata , si foarte ager la minte . nu-stiu-cum mi-a trecut prin cap sa-l intreb de Mazariche . la care el imi zice " stai linistit , dosarul deja a fost clasat , si pus deoparte . cazul e inchis " . no ... si daca trecu cu 12 km/h peste limita de viteza , astia-s in stare sa cheme Aviatia (care la noi e inexistenta) ca sa te ciuruiasca ... si de amenda nu scapi , stai linistit !
  • T-001 : salariile in Bucuresti sunt mult mai mari . in primul rand se stimuleaza economia : te platesc mai mult , ca sa ai cum sa cheltui mai mult . chiriile sunt uriase . nici in Tel Aviv nu am vazut chirii mai mari ca in Bucuresti . acum cateva seri , zicea Radu Banciu la TV ca inainte de criza , Bucurestiul era la cele mai scumpe imobiliare in top 3 in Europa , depasind cu brio orase de genul  : Budapesta , Milano , Viena , Praga , madrid , Lisabona , Stockholm , Helsinki . Doar Oslo si Londra se aflau inaintea noastra
  • intrebare de baraj : ce locuinta v-ati putea achizitiona in Romania cu 30.000 euro ? cu ce nivel de dotare / ce suprafata ar avea ?
    sunt curios ce-mi raspundeti !
    • Un prieten imi povestea cum o matusa de-a lui , si-a vandut un apartament din Sighisoara , a luat 25.000 euro , si cu inca 5000 euro , si-a luat o casa cu etaj (suprafata locuibila ~ 330 mp garajul inclus in suprafata) cu garaj dublu incalzit !!! , complet echipata (centrala termica , bucataria complet echipata , ceva mobila Ikea dar nu completa & others) . casa are 4 dormitoare , 2 bai + 1 wc in exterior , ditamai living room , bucatarie mare , camara + beci pentru depozitare vin , 2 balcoane din care 1 inchis , si altul deschis cu vedere spre gradina . gradina are 1200 mp . locatia de achizitie : la vreo 10 km distanta de Debrecen ...  :o zicea ca cu inca 5000 de euro , isi cumpara mobila pentru a echipa intreaga casa

    nu cred ca mai trebuie sa adaug altceva ...

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #335 on: June 24, 2014, 11:45 »
noutati, chestii-trestii ... nimeni nimic ?

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #336 on: June 24, 2014, 12:27 »
Asteptam sa vedem cum dispare dosarul din cazul Mircea Basescu...credem ca c-o sa-l debaneze un admin corupt de la noi :))))))
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #337 on: June 24, 2014, 14:37 »
Asteptam sa vedem cum dispare dosarul din cazul Mircea Basescu...credem ca c-o sa-l debaneze un admin corupt de la noi :))))))
Just wait for it :))
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #338 on: June 26, 2014, 13:03 »
Asteptam sa vedem cum dispare dosarul din cazul Mircea Basescu...credem ca c-o sa-l debaneze un admin corupt de la noi :))))))

sunt 2 variante , si cateva chestii sigure:

chestia sigura e ca , a fost o inscenare . adiga cra-cra-ul ala (Televizor sau cum plm il cheama) a mers cu poezia invatata , si punea intrebari standard .

alta chestie sigura e ca , Mircea Basescu e cam prost . dupa atatea intrebari standardizate , numai daca esti beat si drogat in acelasi timp nu-ti dai seama ca ceva nu e in regula cu intrebarile ce ti se pun .

alta chestie si mai sigura e ca , daca au incercat altii sa-l submineze pe Traian Basescu , cu santajari , cu trucari de filme (cazul Dinu Patriciu - in care s-au scos niste frame-uri din filmare si s-a zis ca Basescu i-a dat un pumn la un copil de langa Ploiesti) si cu altele , ei bine , se pare ca vechiul proverb " fereste-ma Doamne de prieteni si de neamuri , ca de dusmani ma feresc singur " exprima numai adevar !

o chestie si mai si sigura e ca , postul Antena 3 aka Latrina 3 , al naibii ce sunt au pus mana pe filmare fix ei ... NU Pro TV , NU National TV , NU B1 , ci Antena 3 ... bai al naibii ce noroc pe ei ... LOL

si o chestie si mai penala : cica filmarea facea parte ca proba intr-un dosar ce era pe rol , deci se stia de ea . intrebare de baraj : cine are acces la probe , si cum a pus mana o televiziune pe o proba dintr-un dosar ? raspuns : la dosar are acces doar judecatorul si PROCURORUL DE CAZ . mai are rost sa sugerez cum s-a pus pe filmare ? doar marele Ochelarist prim-ministru doar a fost procuror ...

ce m-as rade e , ca dupa intreg taraboiul asta , sa se aduca o proba la dosar , in care o institutie a statului sa recunoasca ca , stia de acest caz , stia de banii primiti de Mircea Basescu , si ca a fost deacord cu aceasta actiune pentru a incerca sa vada de unde vin banii camatarilor si care e cercul lor de activitate .
de ce zic asta ? sefa de la APIA (Agenţia de Plăţi şi Intervenţie pentru Agricultură ) Suceava a facut niste magarii cu fondurile Statului , si bine-nteles ca intamplarea a facut sa-i mai cada si ceva sume cu multe zerouri in buzunar .... noh , nu a vrut da asa s-a intamplat . intre timp, era ascultata la telefon . si in trafic , o opreste Rutiera , ca circulase cu vreo 90+ la ora prin localitate . Proasta Satului il suna pe frate-so , mare popa prin Suceava , care il suna pe alt popa ce era Asistentul Mitropolitului de Suceava (sau asa ceva) care imediat il suna pe Seful Politiei Suceava si ii spune de situatie . Seful Politiei il suna pe politist si ii ordina sa ii dea carnetul inapoi femeii . spaga (ca nimica nu se face pe gratis) catre Seful Politiei a fost : cateva sticle de bisericesc (deci de calitate) si un cos cu peste proaspat .
evident , se va lasa cu capete sparte , pentru ca se presupune ca nu e prima data cand Seful Politiei face asa ceva ... si treaba e de maxim 1 luna vechime .

daca se dovedeste ca Mircea Basescu a luat banii si a facut pe prostu sau poate ar fi vrut sa se dea pe langa nush-ce judecator ca sa-i comute pedeapsa lu Bercea ... nu pot spune decat ca Mircea Basescu e prost !
si fiti voi sigur ca nu dispare dosarul . daca era sa dispara , era de mult disparut , nici nu mai aparea la TV daca exista atata influenta in Justitie . insa , din pacate sunt multi Procurori/Judecatori patati , si automat aceia sunt usor de manipulat ... numai un securist poate stii cine sunt aceia ... securist = Voiculescu ? yep !

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #339 on: June 26, 2014, 13:27 »
Bai da tu sti cam multe...lucrezi la SRI si nu stiam?
Dubiosule :))))
Oricum ai niste teorii interesante :) si LOLgice
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #340 on: June 26, 2014, 14:38 »
Bai da tu sti cam multe...lucrezi la SRI si nu stiam?
Dubiosule :))))
Oricum ai niste teorii interesante :) si LOLgice

LOL MadMan ! SRI  ;D ce idei iti mai vin si tie ...
stai asa sa-mi pun luneta pe pusca , ca sa te vad mai bine !

deci : legat de celalalte teorii , nu-s chiar teorii . imi place sa fiu informat . mai rasfoiesc ziarele online , adevarul , gandul ... si le compar . ca daca studiezi doar o singura parte a problemei , nu ai niciodata viziunea completa . iar Antena 3 , daca-mi zice mie careva ca aia sunt ziaristi obiectivi , si prezinta stirea nealterata ... inseamna ca nu are toate tiglele pe casa !
aruncatul cu cacat la ei e sport national , si se antreneaza zilnic in arta degustarii si inhalarii miresmei de rahat .
plm , si dupa aia ies Live si terfelesc pe cine vor , ca deh , daca nu esti deacord cu ei , esti Basist ... de parca nu ai dreptul la o alta opinie fata de ce au ei de zis sau Basescu .
iar la cate gloante s-au tot tras dupa Basescu , tufa sa fii si tot iti dai seama ca astia-l urmaresc pentru ca nu-l pot controla cum vor ei , nu pot manipula si conduce (a se intelege FURA) dupa cum vor ei ...

uita-te de exemplu la Sova ... ce-ti poate zice tie omu ala , cand te uiti la o poza a lui ? iti inspira ala incredere ? LOL NO ! cica are 2 firme de avocatura , si pe ultimul an fiscal a incheiat cu pierderi de in jur de 70-80000 RON . pai cum plm ? avocat pe minus ? cine dracu a vazut avocat sa se vaite ca nu are bani ??? si la noi intara ! si cu 20000 euro lipsa ... cum plm e aia ? pai , daca presupunem ca ANAF nu minte , inseamna ca esti incompetent in a genstiona 2 firme mici , cu pana la 20 de angajati in total . pai si atunci cum pula vrei sa gestionezi un minister ???????????????????????????????????????????????????????????????????
kilometrii asfaltati de Sova ? 0 barat taiat in 100 ! si zice el " o sa fac parte din urmatorul Guvern " .
HELL NO !
p.s. : omu e doxa in ale facultatii : a facut dreptul , apoi a facut facultatea de istorie (???????????) si si-a dat si doctoratul (daca Ponta l-a avut pe Nastase ca Profesor Coordonator , pot presupune ca Sova l-a avut pe Ponta Profesor Coordonator ?? nu de alta dar sunt buni prieteni si colegi de firma , a 2a firma de avocatura e preluata de la Ponta) .

Ponta ... altu doxa de carte , care una zice in tara , alta zice cand e la Bruxelles , Geneva sau mai stiu eu unde . Doctor in PLM , cu doctoratul plagiat in poportie de 33-36 % , si nici macar de el scris !!!!

bai sa-mi trag palme ... toti prostii au doctorat (poate doar 10 % din doctoranzi au doctoratu pe bune) si eu stau fara ... io-s mai prost decat prostii ca nu am decat masterat ... ia zii Xeqtr , ne bagam si noi la un doctorat ? 

legat de Bercea Mondialu' ... LOL ce nume ... poate ne explica careva din familia lui cum plm au avut ei 600000 euro de dat , si cash ... asa , tam-nesam ... ca la mine sunt molii prin portofel , si tare as vrea sa aflu si eu reteta lor .
daca-s asa de tari in produs bani din " nimic " , de ce nu se fac " antreprenori " .... de fapt stai , ca sunt ... reformulez , de ce nu se fac " motivational speakers " ... ca sa stim si noi reteta lor , sa o invatam si sa o aplicam cu succes  8)

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #341 on: June 26, 2014, 20:02 »
cititi aici ca sa nu ramaneti prosti k mine , un articol despre Pavel Abraham , un evreu roman de profesie avocat , fost securist , si acum reprezentantul legal al lui ... Bercea Mondialul !

http://www.kmkz.ro/investigatii-2/pe_surse_umane/de-ce-il-uraste-pavel-abraham-pe-basescu/

no comment dupa citirea articolului !

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #342 on: June 26, 2014, 20:08 »
si ca sa nu ziceti ca sunt basist :

cum si insasi SOVA are CV-ul fals , cu un Master inexistent , ceea ce pune un semn de intrebare asupra doctoratului sau :

http://www.kmkz.ro/investigatii-2/ancheta/sova-se-lauda-cu-un-masterat-inexistent-la-london-school-of-economics/


Ministrul Apararii , la fel CV fals :

http://www.kmkz.ro/investigatii-2/ancheta/ministrul-apararii-mircea-dusa-si-a-falsificat-cv-ul/

SOVA , fara sa vrea , da de gol strategia PSD si cum s-a tinut dosarul lui Mircea Basescu la ascuns , pentru ca el sa apara ... fix acum !

http://www.kmkz.ro/investigatii-2/pe_surse_umane/in-sfarsit-dan-sova-pune-o-intrebare-interesanta/

hai , ura si la gara !
ca nu e de noi in aceasta tara !

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #343 on: June 27, 2014, 00:09 »
Bai :D va rog si eu ceva pe acei cativa mai activi p-aci
Cu miloaga cum ne-am obisnuit :X
Din lipsa de ocupatie si de job si de prea mult timp liber...m-as inscrie sa rezolv si B&U reports ca vad ca la noi la MapHack sunt singurul activ dar duc lipsa de rapoarte sa rezolv...am pornit o pagina de amuzament marca glume d-ale mele :)))

Dati si voi un LIKE la asta:
https://www.facebook.com/glumedepoli
Daca va arde sa cititi ce aberatii postez p-acolo e altceva :D desi o faceti pe riscul vostru

Mersi si va pup de nu va vedeti :D
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #344 on: June 27, 2014, 00:27 »
inceputul e promiţător pe fb :) la mai mare  ;) cat despre b/u nu stiu dc corespunzi, noi avem doar oameni seriosi ... Si candidati pe jumate genii asa cum am avut ocazia sa vad de curand...crezi ca faci fata competitiei? Ti-as sugera sa mai incerci si ceva cu mai putine injuraturi decat dota, eventual un aion sau altceva cum mai fac si eu in zilele astea. Ce zici xqtr, crezi ca rezista la stress dublu, dinspre hack si de la b/u? ::)