Author Topic: Voľná diskusia  (Read 62617 times)

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #480 on: August 31, 2013, 10:38 »
kdyz uz nekoho "quotujes" tak to musi byt doslovne....

btw smazal jsem ti jeden post v Ban Req. section, protoze by jsi mel za to dostat warn za spam/bad behaviors .... zkus se trchu ovladat, pac nechci te reportovat za tyhle picoviny.... celkem se mi jevis, jako fajnej typek, tak to neprehanej, prece jen, mame sve povinnnosti, ktere musime dodrzovat....

btw KBx3
Ja som za to dostal 2x warn... Ked mate v b/u sekci zakomplexovanych idiotov tak sa cudujte ze ludia odchadzaju a stazuju sa
C'mon. Don't mute me.

Offline T-Bag

  • also known as Teddy Bear
  • Moderator
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 6127
  • Country: gb
  • Karma: +617/-118
  • Awards Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] GFX staff member [RARE] Timbersaw Tour Winner Award [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #481 on: August 31, 2013, 10:47 »
ale psat tam picoviny typu: "omg go fcuk yourself, u retarded idiot!" to opravdu neni to, cim by se tam melo komentovat... a pokud mas nejakej problem s nekym v B&U sekci, tak (jak uz ti Astaroth psal v nejakem topicu) si muzes stezovat/whispnout Astaroth nebo lucky..strike ....

btw jsem si vsiml, ze tvuj acc dieinpeace ma banik za game ruin...takze predpokladam, ze bude delsi delay v tom videu  ;D

PS: ale zkus na tom zapracovat, pac to predesly bylo celkem fajne...

PSS: KBx4

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #482 on: August 31, 2013, 10:52 »
Ma ban za gameruin? Myslis ked ten zkurvykokot tdb.reqtr mal svoju chvilku? Jak keby som dovtedy nehral na inych accoch LOL
C'mon. Don't mute me.

Offline Blind_Joker

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 9362
  • Country: sk
  • Karma: +738/-1440
  • Server Account: Blind_Joker
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] IHRL Member [RARE] IHRL Champion [EPIC] IHRL Legend [LEGENDARY]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #483 on: August 31, 2013, 11:09 »
Este to tu napis on si spokojne vypyta multies a mozes si robit nove ucty s 0 games a 1500PSR odznova a odznova :D

Offline T-Bag

  • also known as Teddy Bear
  • Moderator
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 6127
  • Country: gb
  • Karma: +617/-118
  • Awards Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] GFX staff member [RARE] Timbersaw Tour Winner Award [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #484 on: August 31, 2013, 11:11 »
Ma ban za gameruin? Myslis ked ten zkurvykokot tdb.reqtr mal svoju chvilku? Jak keby som dovtedy nehral na inych accoch LOL

to bud rak, ze ti nechecknul multies :D

Offline Blind_Joker

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 9362
  • Country: sk
  • Karma: +738/-1440
  • Server Account: Blind_Joker
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] IHRL Member [RARE] IHRL Champion [EPIC] IHRL Legend [LEGENDARY]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #485 on: August 31, 2013, 11:17 »
No sorry ale ked som kukol za co ma ban tak tdb je riadne prijebany :) Ked ma world tree 50% tak samozrejme treba dat ban. Vsak by som mu jebol po hlave za to.

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #486 on: August 31, 2013, 11:18 »
Ma ban za gameruin? Myslis ked ten zkurvykokot tdb.reqtr mal svoju chvilku? Jak keby som dovtedy nehral na inych accoch LOL

to bud rak, ze ti nechecknul multies :D
jak keby ma to trapilo haha pravidlo o "ban avoiding" vseci maju 100 accov... 99% ludi zacne plugovat lebo nechce hrat a povie "pc restart" a dostane unban.. ja sa priznam ze som leavol lebo som mal v teame kokota co kupil 50 kurierov a posral hru a nechcel ff-nut a dostanem warn. za dobrotu na zobrotu? mna uz netrapia nejake "rules"
C'mon. Don't mute me.

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #487 on: August 31, 2013, 11:23 »
No sorry ale ked som kukol za co ma ban tak tdb je riadne prijebany :) Ked ma world tree 50% tak samozrejme treba dat ban. Vsak by som mu jebol po hlave za to.
a este si videL, ze "telling position of teammates" ked huskar roshoval s plnym HP a oni boli vseci 5 v base a jeden kokot z nepriatelskeho teamu ma reportol 5 seuknd pred koncom hry ze som napisal "CARE HUSK ROSHING" a on bol len nastarty ze prehral za 20 minut tak ma reportol. a ten tdb.reqtr som kukal jeho ine b/u requesty... pri niektorych nedal ban za to ked bo lniekto na zaciatku hry 5 minut afk. a potom ked som sa ho spytal on ze "admin is above the rules and i didnt consider it a banable afk" chapes? a mna zato ze mam maly kokot reportne za hentaku picovinu ani nie flame/spam 5 sekund pred koncom hry...
C'mon. Don't mute me.

Offline T-Bag

  • also known as Teddy Bear
  • Moderator
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 6127
  • Country: gb
  • Karma: +617/-118
  • Awards Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] GFX staff member [RARE] Timbersaw Tour Winner Award [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #488 on: August 31, 2013, 11:36 »
napis Astovi, at se na to podiva.... doporucoval bych postnout Unban Request a napis tam, ze to bylo, kdyz byl strom na 50% a vseci sentinels byli v bazi...a pokud te reportnul nekdo od sentinelu za tohle, tak by ti to mohlo projit  ;)

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #489 on: August 31, 2013, 11:39 »
No sorry ale ked som kukol za co ma ban tak tdb je riadne prijebany :) Ked ma world tree 50% tak samozrejme treba dat ban. Vsak by som mu jebol po hlave za to.
a este si videL, ze "telling position of teammates" ked huskar roshoval s plnym HP a oni boli vseci 5 v base a jeden kokot z nepriatelskeho teamu ma reportol 5 seuknd pred koncom hry ze som napisal "CARE HUSK ROSHING" a on bol len nastarty ze prehral za 20 minut tak ma reportol. a ten tdb.reqtr som kukal jeho ine b/u requesty... pri niektorych nedal ban za to ked bo lniekto na zaciatku hry 5 minut afk. a potom ked som sa ho spytal on ze "admin is above the rules and i didnt consider it a banable afk" chapes? a mna zato ze mam maly ma maly kokot reportne za hentaku picovinu ani nie flame/spam 5 sekund pred koncom hry...

no a ja som postol unban a on ze ne ze je to retard...
C'mon. Don't mute me.

Offline T-Bag

  • also known as Teddy Bear
  • Moderator
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 6127
  • Country: gb
  • Karma: +617/-118
  • Awards Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] GFX staff member [RARE] Timbersaw Tour Winner Award [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #490 on: August 31, 2013, 11:47 »
No sorry ale ked som kukol za co ma ban tak tdb je riadne prijebany :) Ked ma world tree 50% tak samozrejme treba dat ban. Vsak by som mu jebol po hlave za to.
a este si videL, ze "telling position of teammates" ked huskar roshoval s plnym HP a oni boli vseci 5 v base a jeden kokot z nepriatelskeho teamu ma reportol 5 seuknd pred koncom hry ze som napisal "CARE HUSK ROSHING" a on bol len nastarty ze prehral za 20 minut tak ma reportol. a ten tdb.reqtr som kukal jeho ine b/u requesty... pri niektorych nedal ban za to ked bo lniekto na zaciatku hry 5 minut afk. a potom ked som sa ho spytal on ze "admin is above the rules and i didnt consider it a banable afk" chapes? a mna zato ze mam maly ma maly kokot reportne za hentaku picovinu ani nie flame/spam 5 sekund pred koncom hry...

no a ja som postol unban a on ze ne ze je to retard...
tak se podivej na tohle: http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,126890.0.html  a posli to Astovi nebo luckymu a uvidis... ale jak jsem rikal, poradne to tam rozepis a vysvetli.... a snad budes mit unban ...GL&HF

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #491 on: August 31, 2013, 12:42 »
No sorry ale ked som kukol za co ma ban tak tdb je riadne prijebany :) Ked ma world tree 50% tak samozrejme treba dat ban. Vsak by som mu jebol po hlave za to.
a este si videL, ze "telling position of teammates" ked huskar roshoval s plnym HP a oni boli vseci 5 v base a jeden kokot z nepriatelskeho teamu ma reportol 5 seuknd pred koncom hry ze som napisal "CARE HUSK ROSHING" a on bol len nastarty ze prehral za 20 minut tak ma reportol. a ten tdb.reqtr som kukal jeho ine b/u requesty... pri niektorych nedal ban za to ked bo lniekto na zaciatku hry 5 minut afk. a potom ked som sa ho spytal on ze "admin is above the rules and i didnt consider it a banable afk" chapes? a mna zato ze mam maly ma maly kokot reportne za hentaku picovinu ani nie flame/spam 5 sekund pred koncom hry...

no a ja som postol unban a on ze ne ze je to retard...
tak se podivej na tohle: http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,126890.0.html  a posli to Astovi nebo luckymu a uvidis... ale jak jsem rikal, poradne to tam rozepis a vysvetli.... a snad budes mit unban ...GL&HF

ale ja o tom viem ale mne sa nechce nikomu kvoli tomu postovat co nemam nic ine na praci... postol som 1 unban req a ten zamietol tak nech sa necuduje ze ho ludia volaju kkt.
C'mon. Don't mute me.

Offline Blind_Joker

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 9362
  • Country: sk
  • Karma: +738/-1440
  • Server Account: Blind_Joker
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] IHRL Member [RARE] IHRL Champion [EPIC] IHRL Legend [LEGENDARY]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #492 on: August 31, 2013, 15:10 »
Chlapci citam v topicoch ktore kazdy nevidi ako asta chvali teddyho :D Kua dobre chlape sa mi to lubi, ja som v zivote nebol pochvaleny kazdy jebal na mna :(

Edit - neda mi ale zda sa mi ze tu mate vselijake metre nastavene.

Doesn't matter did he flame you or somebody else, if he flamed, he will be banned (if somebody reports). You can aswell report someone in the game that you did not play, if you want. It doesn't matter at all, if rules are broken, he shall be punished.

Tu moj oblubeny mod tvrdi ze aj ked nie si v hre a pravidla su porusene mas dostat jeban.

http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,140805.0.html

Tu aj ked chalan stalkuje tak bestoracleplay je aj pre mna trosku sprosty clovek a ban by si zasluzil. Aj ked nie si v hre a je ban request mal by dostatl dakto jeban ak porusil pravidla :P
« Last Edit: August 31, 2013, 15:22 by Blind_Joker »

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #493 on: August 31, 2013, 16:02 »
Chlapci citam v topicoch ktore kazdy nevidi ako asta chvali teddyho :D Kua dobre chlape sa mi to lubi, ja som v zivote nebol pochvaleny kazdy jebal na mna :(

Edit - neda mi ale zda sa mi ze tu mate vselijake metre nastavene.

Doesn't matter did he flame you or somebody else, if he flamed, he will be banned (if somebody reports). You can aswell report someone in the game that you did not play, if you want. It doesn't matter at all, if rules are broken, he shall be punished.

Tu moj oblubeny mod tvrdi ze aj ked nie si v hre a pravidla su porusene mas dostat jeban.

http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,140805.0.html

Tu aj ked chalan stalkuje tak bestoracleplay je aj pre mna trosku sprosty clovek a ban by si zasluzil. Aj ked nie si v hre a je ban request mal by dostatl dakto jeban ak porusil pravidla :P

presne nad hentym som sa minule zamyslal aj tym ban requestom... inac to postol .SaLih. aby dal ban tomu chujovi co postol na ebnet aby lockli nase accy :D
C'mon. Don't mute me.

Offline rocka's#1fanboy

  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1079
  • Karma: +217/-220
  • Awards Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Voľná diskusia
« Reply #494 on: September 01, 2013, 21:36 »
Ten ernest to je pripad.....
C'mon. Don't mute me.