Author Topic: Bu konu incelenmeden kapatılıyor neden?  (Read 1296 times)

Offline w3chief

• Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Country: 00
  • Server Account: 31.
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards LA Ladder #11-25 [EPIC] VIP Member [EPIC]
    • View Profile
    • Awards
Bu konu incelenmeden kapatılıyor neden?
« on: October 13, 2013, 15:34 »
http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,143017.msg498448.html#msg498448

ilk 7dk da hiç bir sıkıntı yoktu üstünlük sağladık. 7 ile 8 dk bir kişi gproxy den gitti. Rmk istediler. Biz istemedik çünkü üstünlük sağladık belliki çıkan kişi leave çekemedi ve böyle birşey yaptı. Sonra jojo_noob ping bahanesiyle gproxy den düşmeye basladı. Nasıl birşeyse düşmeden geldi. 4 sefer yaptı ve son yaptıgında tam oyun dakikası 14.55 filandı. Oyunun draw sonuclanmasını istiyordu. Takımda kiler report ediceklerini söyledi. Ben whisp attım siz ugrasmayın ben konu açarım dedim. Konu açıyorum Yorum atanlar var ve yorumlar siliniyor konu öncelik sırasından kaldırıyor. Son sıraya atılıyor. Bugun olan admin iern93. Neden konu hakkında bilgi verip konuyu kapatmıyor. Bunların tanıdık arkadaş oldugunu biliyoruz.

Offline .SaLiH.

• Contributor
  • WickedSick Member
  • *
  • Country: jp
  • http://twitch.tv/hazure97
  • Awards Deer Member LA Ladder #11-25 [EPIC] VIP Member [EPIC] Winner of 5 Signature of the Week Contest [EPIC] Winner of 1 Photo Manipulation Contest [COMMON] Winner of 1 Challenge of the Week [COMMON] Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] Shadow Raze Tour Award [RARE] 2v2 SHOM Tournament Winner [RARE] MadBalls Tournament Winner [RARE] Junior Tournament Member [RARE] Best Couple (2v2) Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Bu konu incelenmeden kapatılıyor neden?
« Reply #1 on: October 13, 2013, 15:56 »
« on: October 11, 2013, 04:50 PM »

yaziyor ve sirf seninki cevaplanmamis degil iyi bak oraya bi suru cevaplanmamis var
SO, IF YOU WILL BE IN THIS STATE EVER, GO AND FIGHT IT, LOL

Offline w3chief

• Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Country: 00
  • Server Account: 31.
    Show/hide more stats
  • Awards LA Ladder #11-25 [EPIC] VIP Member [EPIC]
    • View Profile
    • Awards
« Reply #2 on: October 13, 2013, 16:06 »
ben konuyu açalı 2 gün olmuş dün bugun açılan konular bile cogu cevaplanmıs benimki yorum yazılıyor siliniyor ve konu üst sıradan düşürülüyor bi yanıt verilmeden.

Offline .SaLiH.

• Contributor
  • WickedSick Member
  • *
  • Country: jp
  • http://twitch.tv/hazure97
  • Awards Deer Member LA Ladder #11-25 [EPIC] VIP Member [EPIC] Winner of 5 Signature of the Week Contest [EPIC] Winner of 1 Photo Manipulation Contest [COMMON] Winner of 1 Challenge of the Week [COMMON] Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] Shadow Raze Tour Award [RARE] 2v2 SHOM Tournament Winner [RARE] MadBalls Tournament Winner [RARE] Junior Tournament Member [RARE] Best Couple (2v2) Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
« Reply #3 on: October 13, 2013, 16:08 »
Bazı moderatore ozelden mesaj atabılırsın kıbarca sorabılırsın mesajlarının sılınmesı konusunda. ıyı bakarsan senden once 2 tane daha var 2 gun once acılan kı daha da eskı olanlar var.
SO, IF YOU WILL BE IN THIS STATE EVER, GO AND FIGHT IT, LOL

Offline KeMCek

• Ogar Master
  • Moderator
  • WickedSick Member
  • *
  • Country: tr
  • 4x Bloodstone > 3x Bloodstone
  • Server Account: KeMCek
    Show/hide more stats
  • Awards Deer Member LA staff - Moderator Archer Wars Tournament Winner [RARE] Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Winner of 5 MadBalls Tours [LEGENDARY] Pudge Wars Tournament Winner [RARE] Best Tours mod of the month [RARE] Winner of 5 Warlock Tours [LEGENDARY] Jungle Race Tour Winner [RARE] Uther Party Tournament Winner [COMMON] Tours staff member [RARE] Tour Pro Member [EPIC] Mirana Wars Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
« Reply #4 on: October 13, 2013, 19:01 »
ben bi ara mh report ettim o konuya hayla bakan olmamıs :D tabi benimki bu sitede değildi :)
Yo mama so fat she uses Google Earth to take a selfie.