Author Topic: Gproxy Hatalari ve Cozumleri  (Read 4417 times)

Offline .SaLiH.

• Contributor
  • WickedSick Member
  • *
  • Topic Author
  • Country: jp
  • http://twitch.tv/hazure97
  • Awards Deer Member LA Ladder #11-25 [EPIC] VIP Member [EPIC] Winner of 5 Signature of the Week Contest [EPIC] Winner of 1 Photo Manipulation Contest [COMMON] Winner of 1 Challenge of the Week [COMMON] Winner of 3 Photoshop Challenge Contests [RARE] Shadow Raze Tour Award [RARE] 2v2 SHOM Tournament Winner [RARE] MadBalls Tournament Winner [RARE] Junior Tournament Member [RARE] Best Couple (2v2) Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Gproxy Hatalari ve Cozumleri
« on: July 25, 2013, 14:26 »
Bazi arkadaslar wepla gibi serverlerden gelmis olabilir bu yuzden yeni gproxy patch dosyasini yuklemek zorundadir.
Euroloader kurulumunu yapamayan arkadaşlarımız için rehber-video hazırlanmıştir.

Spoiler for Hiden:

1. Next
2. I agree to the terms of this license agreement, Next
3. Put your WC3 Path & Next
4. Next
5. Next
6. Now wait till it patches your mpq file after it finished click Next
7. Finish

PROXY HATALARI VE ÇÖZÜMLERİ

"Hacks were found in your W3. Remove them and try again" Hatası ve çözümü:
Spoiler for Hiden:
Bilgisayarınızda bir hack programı olduğunu gösteriyor. Resimdeki örnekte görüldüğü gibi gproxy bilgisayarınızda bulununan "hacklerin" ismini yazar. Warcraft 3 klasörünüze gidip belirtilen dosyası silin.

"Error: bad registry. Try to run registry fixer. / Bad path" Hatası ve Çözümü:
Spoiler for Hiden:
W3Fixer'i indirip wacraft-3'ünüzün bulunduğu klasörü seçerek düzenleyin.

"You can't run gproxy while Warcraft running..." Hatası ve Çözümü:
Spoiler for Hiden:
Öncelikle Gproxy'i sonrasında Euroloader'i çalıştırın.Bunu hala yanlış yapan arkadaşlarımız var aramızda.
Fakat Euroloader açık değil iken hala aynı hatayı alıyorsanız "Görev Yöneticisi'ni(bilmeyen varsa söyleyeyim ctrl+alt+del dediğimiz arkadaş kendisi) çalıştırıp war3.exe isimli olan tüm arkadaşları kapatalım. Daha fazla bilgiyi video'dan alabilirsiniz.Ben ayni zamanda aciyorum, ama olmuyor yada hizli yapiyorum diyenler bunu deneyin. Gproxy actiginizda /start komutunu yazin ve enter'a tiklayin W3 kendisi acilacaktir.

"Could not start Wc3.exe! Make sure the loader is in your Warcraft III install directory" Hatası ve Çözümü:
Spoiler for Hiden:
Euroloader'i kaldırıp tekrardan doğru dizine kurun.(bu hatayı yapan arkadaşlar için söylüyorum doğru klasörü belirtin kurulacak yere.wc3 klaösürünüzü belirtip kurun.

"Error: could not find W3 path. Please run registry fixer" Hatası ve Çözümü:
Spoiler for Hiden:
Eğer bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

-"Başlat" menüsüne tıklayın.(xp kullanıcıları için: Sonrasında "çalıştır" a tıklayın.) Devamında "regedit" yazıp programı çalıştırın.
-Kayıt defteri açıldığında "HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III" isimli dizine tıklayın.
-Açılan bölümde sağ tuşa tıklayıp" Yeni\Dize Değeri" bölümlerini seçtiğinizde oluşan dosyanın adını "InstallPath" yapın.
-InstallPath ismini verdiğimiz dizemize çift tıklıyoruz. Açılan bölümdeki "Değer Verisi" kısmına wacraft 3'ümüzün bulunduğu klasör yolunu(D:\oyunlar\Warcraft III gibisinden) ekleyip "Tamam" a tıklıyoruz.

"Gproxy'i açtığınızda "Missing a ...dll file"" Hatası Alıyorsanız:
Spoiler for Hiden:
Visial C Runtime ve .Net-Framework'ü yükleyin.

"The application failed to initialize proprly (0xc0000135). Click on OK to terminate program" Hatası ve Çözümü:
Spoiler for Hiden:
.Net Framework'ünüzü güncelleyin.En son cikan versiyoununu yukleyiniz.

Euroloader/Gproxy'i açarken warcraft 3 ile ilgili bir hata alıyorsanız:
Spoiler for Hiden:
Yeniden warcraft3'ünüzü patch atmayı deneyin. Muhtemelen doğru patch atamadınız.

Indirmeniz gerekebilen dosyalar:

Sorunulariniz icin bana Ozel Mesaj atın.
« Last Edit: October 14, 2013, 03:14 by Platin »
SO, IF YOU WILL BE IN THIS STATE EVER, GO AND FIGHT IT, LOL