Author Topic: Re: Palavrageala  (Read 56980 times)

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #285 on: May 11, 2014, 18:23 »
vezi în forumul general la stupid mods sau cum îi zice.

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #286 on: May 12, 2014, 01:22 »
Faza cu Respectif? da am citit si eu, ma abtin din tot corazonu sa nu comentez ca deh sunt mic si nesemnificativ...dar cat am avut si eu de furca cu Respectif si Sanctos numa eu stiu si vad ca-i doare in 14 pe ei...

Uneori...conducerea ma dezamageste teribil.
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #287 on: May 12, 2014, 15:30 »
apoi , fara sa fiu rasist , da Respectiv chiar se comporta ca un turc (si am vazut destui) : face cate o belea si dupa aia scandal ca nu e el devina e altu .... LOL .... e si asta o strategie ....

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #288 on: May 12, 2014, 17:23 »
Unor persoane parca le e frica sa ia masurile necesare. Whatever. Asa cum am scris in partea privata, daca nu dau unii voie sa banezi pe fata si cinstit pe cineva pt insulte,  exista intotdeauna optiunea semi-legala sa il purici la jocuri si din 10 partide cred ca aduni de vreo luna de ban. Madman, dc nu vrei sa comentezi e alegerea ta, dar dc doar cativa scriu si liderii nu au chef sa ia masuri dure, sansele sunt mici. Acum pana si cen si-a zis parerea. Nu e/era nevoie sa scrii prea multe, cred ca am spus eu destule si suficient de "pe fata" pt aceasta problema.
« Last Edit: May 12, 2014, 17:25 by T-001 »

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #289 on: May 12, 2014, 23:00 »
Mai, ca sa fiu sincer sunt mandru si dezamagit de noua conducere.
Sunt mandru ca totusi astia se ocupa si le pasa de lagabuse si de comunitate.
Sunt dezamagit ca logica lor da rateuri uneori si aparent nu gandim la fel...eu cu ei. Si cand zic ei ma refer la mng.
In viata reala sunt comparat cu Hitler, Stalin, Mussolini si genul asta de personaje ptr ca sunt un critic si un public dur si prea le-o zic oamenilor direct...as proceda la fel si aici dar stiu ca "adevarul ma va elibera...din functie" si parca nu m-am saturat de banat codati...si n-am comp sa joc Dota2.
Apoi numai eu stiu cat am stat capra cracanat pentru pozitia de Hacks Mod...mi-a dat sangele la buci din cauza lui Alucardo si a lui Blind_Joker si vreau sa cred c-a meritat desi meritele nu-mi sunt niciodata recunoscute si nu-s apreciat deloc, ba dimpotriva toti care-i banez imi umple frigiderul de carne.

Asta e,tac si inghit.
Macar in aria mea de expertiza, cu Hackurile, sa nu-si bage nasul oameni ca mng care n-au treaba cu ce fac eu...desi vad ca pe 6ur si wanted i-a luat la bani marunti ptr nimicuri.
Daca erau astia la conducere cand am gafat-o cu SpectralisGOOD si Rocka acuma faceam rapoarte ca tot jucatorul in loc sa banez.
« Last Edit: May 12, 2014, 23:02 by MadMan »
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #290 on: May 12, 2014, 23:15 »
e bine ca gasesti satisfactie in ce faci. Iar la preturile din prezent, un frigider plin cu carne face mult :))

Offline Mr.BoNe

  • Another Guy..
  • Retired Moderator
  • WickedSick Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 1047
  • Karma: +68/-118
  • Future History
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #291 on: May 13, 2014, 17:11 »
@MadMan , joker e doar un copil care tot ce vrea e "putere" , nu iti dai seama cat "s-a milogit" de mine pt functia de shaman , dupa care Cheiftan (second cheiftain) , oricum nu merita sa te injosesti in fata lui si nu numai a lui , marea majoritate de aici sunt infecti . Btw si eu am fost moderator aici dar resor e mult prea retardat , crede-ma stiu ce zic. La fel stiu si t-001 si xeq .

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #292 on: May 13, 2014, 18:43 »
Sunt destul de vechi si eu in lumea LagAbuse, doar ca pana anul trecut nu m-a interesat comunitatea in sine :P
Pe la sfarsitu lu 2013 o luasem razna ca gaseam numai codati in toate meciurile si disperam ca nush ce munca faceau Hacks Mods de nu mai scapam de ei deloc...si d-aia am vrut sa devin si eu unul.
Am zis ca poate schimb ceva,mai scap lumea de codati, dar vad ca nu prea ai ce le face.
Ii banezi si se-ntorc.
Mai nou am vazut ceva interesant al dracu, ex-moderatori care au fost prinsi cu MH...asta mi-a pus capac.
Ce dracu pretentii sa mai ai de la jucatori daca conducerea e corupta?
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #293 on: May 13, 2014, 19:40 »
Ce dracu pretentii sa mai ai de la jucatori daca conducerea e corupta?

citind articolul , nu pot sa nu dau si in politica .

chestia cu milogiala - de 2 posturi de mai sus , e ca cu Ponta , care pana sa ajunga mare sef de trib , a trebuit sa cotizeze si sa se aplece destul de des . dar are gura mare .

apoi e chestia cu conducerea corupta . hotii striga " hotii ! " ... o disimulare perfecta .
asta imi aduce aminte de " ordonanta de urgenta votata acum 2 saptamani , pentru incorporarea obligatorie , negata de guvern , dar al dracului , semnatura lu ochelaristu si Oprea sunt pe documente " ... adica , una se zice , alta se face .

asa ca , nu ar trebui sa te mire MadMan , ca daca in realitate se poate asa ceva , se face si intr-un joc .
pe de alta parte , e mai grac daca o luam invers : unii au incurcat jocu cu realitatea , si daca au zis ca pot sa o faca intr-un joc , de ce sa nu o aplice si in realitate .

MH-urile m-au facut sa ma mut pe DotA2 , si din pacate DotA 2 nu e cainele cu covrigi in coada . e diferit , si in bine si in rau . grafica e imbunatatita , dar al naibii totul e colorat si al dracului daca mai pricep ceva cand e 5 vs 5 . nu pot sa zic ca dau DotA 2 pe DotA 1, insa DotA 2 nu are cheateri din cauza la Steam ...

Offline Mr.BoNe

  • Another Guy..
  • Retired Moderator
  • WickedSick Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 1047
  • Karma: +68/-118
  • Future History
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #294 on: May 14, 2014, 13:12 »
Ce nick ai la d2 scorpion ?

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #295 on: May 14, 2014, 18:35 »
steam account : scorpion_gla
game account : the.timeshift

in ultimele 2 saptamani nu am mai jucat , dar poate in weekendu asta joc .
in schimb in World of Tanks , sunt aproape zilnic , daca nu tot a 2a zi .

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #296 on: May 19, 2014, 12:59 »
care a fost la cinema de curand ?
sunt curios ce parere aveti despre Godzilla ?
din trailer , filmul parese a fi bun ...


ar mai fi si X-Men al nush-catelea , 10-11 , ceva de genu ala  ;D care cred ca e bun ...

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #297 on: May 19, 2014, 18:37 »
efectele sunt fainute. in rest...cred ca daca te uiti la primele filme cu godzila, in care monstrul aparea ca si o papusa gonflabila, o sa recunosti imaginea. are cateva elemente fainute dar dupa mine cam 6-7/10 ar fi nota.

x-man inca nu l-am vazut.

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #298 on: May 20, 2014, 23:50 »
apropo , cine se uita la Game of Thrones ?

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #299 on: May 21, 2014, 21:57 »
Eu.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.