Author Topic: Re: Palavrageala  (Read 57497 times)

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #45 on: May 08, 2013, 19:05 »
Face doar pe prostul. Banurile au fost aplicate acum 3h daca te uiti pe profilul playerului reclamat. La fel si warnurile desi a cam facut ciorba din warn de afk. In sf... Se pare ca msg a avut efect.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #46 on: May 08, 2013, 20:40 »
da, i-am mai explicat odata intr-un final a inteles...
GET YOUR MONEY!


Offline Mr.BoNe

  • Another Guy..
  • Retired Moderator
  • WickedSick Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 1047
  • Karma: +68/-118
  • Future History
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #47 on: May 08, 2013, 21:36 »
Moderatorii astia sunt cam prosti ! Frateee pula meaaaa si eu am fost blana , dar m-am desteptat rapid :D Ei au cateva luni si tot prosti raman -.-

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #48 on: May 09, 2013, 17:04 »
hai maa cum asa :((( deci am fost eu banat la un ban req pentru un retard eu nu mai inteleg regulile astea aici scrie ca:

      a: Noob, Retard, Idiot, are not considered as insult.
      b: Common swears are not considered as insult (eg. motherf...cker, f...cking, etc.) also in native language.

eu i-am facut retarzi noobi in repetate randuri recunosc ca eram super nervos si imi iau ban pana la urma ce e considerat insulting? si 4 zile de ban ? pai plm ala de m-a injurat de mama si m-a facut  tigan ia tot 4 zile ?

http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,133169.0.html
GET YOUR MONEY!


Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #49 on: May 09, 2013, 17:04 »
am vreo sansa la unban?
GET YOUR MONEY!


Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #50 on: May 09, 2013, 17:40 »
Ai sansa. Vb cu un head mod si fa contestatie la decizia modului care te-a banat. Explica faptul ca nu ai folosit cuvinte banabile si poate scapi de ban si warn. Eventual daca chiar are chef, poate sa te frece pe motiv de spam. Ban pentru insulta nu cred ca poti sa iei din chatul postat.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #51 on: May 09, 2013, 17:43 »
astept sa vad ce decizie ia el la unbun daca nu dau un mesaj la hmod, mi-au mancat zilele astia  :D
GET YOUR MONEY!


Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #52 on: May 09, 2013, 17:45 »
ca tot suntem la sectiunea asta :) care cuvinte sunt alea banabile de insult?  sa stiu sa nu le folosesc nu de-alta...
GET YOUR MONEY!


Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #53 on: May 09, 2013, 19:37 »
Cele legate de natiune, familie in general. in rest depinde de mod.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #54 on: May 09, 2013, 19:55 »
aa astea de familie stiam ca doar fac o gramada de rapoarte pe tema asta...

desi uite acolo scrie motherfucker e tolerabila ... deci injuratura de ma-sa  e si asta tolerabila?... adica care e diferenta intre motherfucker si i fuck your mother .... au cam acelasi acelasi inteles  insa prima este tolerata dar a doua nu? ... reguli de kko
GET YOUR MONEY!


Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #55 on: May 09, 2013, 20:38 »
intr-un final s-a rezolvat m-a debanat azertooth  dar mai e un moderator pe-aici care da cu bata in balta cica am facut national intolerance si ar trebui sa fi luat mai mult de 4 zile si ca sa zic mersi ca am luat doar atat.... doamne cum se aleg moderatorii astia??? de unde ii scoateti fratilor.... parca ar fi politia comunitara de pe strada ei aplica cica sanctiuni dar nici nu cunosc regulile de circulatie ... doamne fereste.
GET YOUR MONEY!


Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #56 on: May 09, 2013, 20:43 »
motherfucker e o expresie gen "idiotule" sau "cretinule". despartit se refera la mama aluia. nu e acelasi lucru. cat despre cum sunt alesi moderatorii, sa stii ca exista criterii f stricte. cel putin cand eu si xtb am fost selectati am fost amandoi verificati la sange. plus perioada de proba etc. cat despre calitatea altora, nu comentez. poate a avut o zi mai proasta, cine stie.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #57 on: May 09, 2013, 20:47 »
Apropo, ar trebui sa retii si warnurile si sa intrebi daca or sa fie sterse. in mod sigur va fi nevoie de vreo zi pt asa ceva, dar macar sa stii daca ramai cu ele sau nu.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #58 on: May 09, 2013, 21:03 »
pai am facut greseala de am cerut sa raman cu warn-urile in schimbul debanarii,

http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,133244.0.html

acum ce sa fac o dau la intors cu .. stergeti si warn=urile? le las da-le in spanac nu ma incomodeaza cu nimica in 400 de jocuri cate am sezonul asta chiar nu mi s a mai intamplat.. nici nu imi vine sa mai fac rapoarte ma trezesc eu banat apoi  :-\

Poate ca inainte alegeau mai la sange fiind foarte multi care aplicau... acum cred ca au si lipsa de 'personal' si aleg asa stii cum se zice din toate relele iei raul cel mai mic, eu unul sincer nu mi-as pierde timpul sa stau sa banez retarzii mereu. Daca nu pot face astia nimic in privinta crearii de conturi noi niciodata nu poti scapa de ei.
GET YOUR MONEY!


Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #59 on: May 10, 2013, 13:46 »
e adevarat ca in viitorul apropiat nu or sa te afecteze probabil insa warnurile sunt permanente, deci o sa ramai cu ele si data viitoare o sa primesti un ban mai mare. Nu stiu care a fost concluzia head mod-ului dc a crezut ca nu meriti banat sau ca meriti dar nu ai facut ceva grav si te lasa cu warns. Tu decizi. E posibil sa nu mai fie probleme si sa nu te afecteze pe viitor...sau sa fie luat in considerare daca te vor posta altii.