Author Topic: Re: Palavrageala  (Read 56997 times)

Offline MadMan

  • Hacks Moderator
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 2044
  • Country: ro
  • Karma: +92/-107
  • I don't suffer from insanity, i'm enjoying it!
  • Awards Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #465 on: January 09, 2015, 14:28 »
Pai fa un featuring cu cheloo :))
Cre-ca glumesti...parazitii sunt puradei pe langa mine.
Or sa-mi sarute picioarele mirosind a popcorn ptr un autograf si un abtibild cu mine ;D
Quote from: mrNiceguy
Quote from: MadMan
I didn't make this topic for anybody from my team except myself



Sig material >.<

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #466 on: January 09, 2015, 15:12 »
Eh, de tine inca nu am auzit mad :D
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #467 on: January 09, 2015, 18:31 »
sa terorizez Vaticanul sa planga preotii sa sperii sentimentele din oameni

xD
Tu si amicu-meu...era nervos ca il trezeau clopotele de la noua biserica construită langa blocul lui asa ca a zis ce o sa faca: daca aia il trezesc cand doarme, pune boxele pe balcon si le da raspuns-> Bug mafia necenzurat. Iu religion heiterz  ::)

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Palavrageala
« Reply #468 on: January 10, 2015, 04:18 »
sa terorizez Vaticanul sa planga preotii sa sperii sentimentele din oameni

xD
Tu si amicu-meu...era nervos ca il trezeau clopotele de la noua biserica construită langa blocul lui asa ca a zis ce o sa faca: daca aia il trezesc cand doarme, pune boxele pe balcon si le da raspuns-> Bug mafia necenzurat. Iu religion heiterz  ::)

sa zica mersi k nu are moscheie langa el .
nu de alta , dar cand se face chemarea la rugaciune - ora 5 - trebuie sa fi sus , pe balcon , in vazul lumii , ca sa se vada ca te rogi - cu fata catre mecca .

ca de nu ... iti bate cineva la usa , insistent , asa de-ti rupe usa in cinspemii de bucati si te invita afara la o inviorare in piata publica cu exircitii de whiplashing (woo sho sau tae boo is overrated) ... la inceput , pentru " corectie " iei numa 25-50pe spate (daca esti norocos) . biciul folosit este celebrul Cat o' nine tails . daca l-ai prins intri zi proasta pe imam , mai iei si cateva la talpi ... si vreau sa zic ca alea le simti precum piscatura unui purice ... atomic ... ce s-a hranit toata viata cu chilli indian si antrenat de fortele speciale cubaneze in a fi cea mai de temut arma de distrugere in masa ... si americanii au incercat sa-l foloseasca la guantanamo , dar au zis ca nu-s asa de cruzi , asa ca au folosit waterboardingul , e tehnica mult mai umana !

daca totusi ai facut greseala sa nu te trezesti si a 2a oara , iti trimit trubele isis peste tine cu cagule si ak47-uri , si in timp ce dormi ... trag , trag , trag , trag ... in pereti, ho , unde credeai ?!!! asa si pe peretele ala esti legat ... la wireless cu vecinu , vecinu ce te-a dat in gat ...

hopa , stai asa ca bate cineva la usa insistent de zici ca o rupe in cinspemii de bucati ...

NU TRAGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NU TRAGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no , ca-s plin de sange amu , s-o impiedicat unu cu cagula pe scarile din casa si si-o dat cu capu de balustrada ...

asa ca spune-i amicului tau ca e norocos ... din cale afara :))))

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #469 on: January 10, 2015, 12:53 »
la cum il stiu, cred ca ar zice "spank me, ...etc..." :))
« Last Edit: January 10, 2015, 12:56 by T-001 »

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #470 on: January 19, 2015, 03:44 »
un reportaj  foarte interesant despre cum se fac de kkt romanii in Vest .
sa le multumim cetatenilor europeni pe care i-a adus cioara (barza era in concediu atunci) ca ne pun stampila tuturor ce dorim un serviciu si o munca cinstita .

GG (cum se zice la dota)


Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #471 on: January 19, 2015, 12:06 »
Infecti, te miri de ce ne priveste toate lumea ca pe ei... cred ca de 25 de ori a repetat politistu ala ca "they're romanian" de parca voia sa ajunga undeva cu asta.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #472 on: January 20, 2015, 17:35 »
si asta e si mai tare :


Offline pHu^^thAi

  • xaxaxa
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1460
  • Country: 00
  • Karma: +139/-86
  • I'm a bad person like that.
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] GFX staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #473 on: February 02, 2015, 06:36 »
mai este careva activ in dota1 pe aici? caut pe cineva sa mai jucam din cand in cand un pub
gen eu iau curier, tu faci upg ,sau tu joci carry eu support etc
toti din friendlist s-au dus la d2,asa ca nu mai am pe nimeni aici cu care sa joc

send me pm if interested

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #474 on: February 02, 2015, 16:16 »
doar daca vrei sa pierzi pe rupte :)). se pare ca la mine nu merge ca la toata lumea. cu cat joc mai mult, cu atat sunt mai plictisit. cu cat sunt mai plictisit, cu atat joc mai prost :)))

Offline scorpion2001gla

  • Pro Member
  • *
  • Posts: 391
  • Karma: +34/-40
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #475 on: February 02, 2015, 19:50 »
avantajul DotA 2 vs DotA 1 este ca pe DotA 2 nu merg cheaturile , cel putin inca nu merg .
update-urile constante pe care le face Steam-ul si verificarile de fisiere instalate si adaugate in directoarele jocurilor , pe moment , i-au ajutat sa tina hackerii la distanta .

DotA 1 , din pacate , este inca la versiunea 6.81 , iar IceFrog a lasat-o in aer , refuzand sau fiind constrans de catre Valve , sa nu mai faca update-uri pentru DotA 1 , astfel obligand jucatorii de DotA 1 sa migreze catre DotA 2.

Offline pHu^^thAi

  • xaxaxa
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Posts: 1460
  • Country: 00
  • Karma: +139/-86
  • I'm a bad person like that.
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] GFX staff member [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #476 on: February 03, 2015, 12:24 »
stiu asta scorpion, de altfel asta e si motivul din cauza caruia m-am dus la dota2, am jucat 2 ani n-am mai avut treaba cu dota1,dar totusi,sunt aici acum nu? si dota2 are dezavantaje sa nu crezi contrariul
si din cate am inteles icefrog a anuntat pe twiter ca lucreaza la 6.83
« Last Edit: February 03, 2015, 15:29 by pHu^^thAi »

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #477 on: February 03, 2015, 14:21 »
E adevarat, o sa scoata versiune noua pt d1. Eu joc dar mai rar, cateodata ma joc d1, cateodata d2, depinde de stare. La d2 sunt mai multi eroi care-s chiar prea OP. Bloodseeker si phantom lancer sunt cele mai bune exemple. Am avut bs intr-un meci aseara, n-am crezut ca o sa castigam dar la un moment dat tot triple kill faceam. Lancer iar, are a doua si a treia chiar sa-si bata joc de restul eroilor.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #478 on: April 11, 2015, 20:45 »
Paste fericit!

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #479 on: August 11, 2015, 13:27 »
Mai traiti feciori :)?
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.