Author Topic: Re: Palavrageala  (Read 56967 times)

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Informații utile
« Reply #15 on: April 10, 2013, 02:12 »
Mda, unu dintre ei e dezastru nuclear(nu-i zic numele), a zis ceva resor ca-l da afara...
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Informații utile
« Reply #16 on: April 10, 2013, 11:53 »
Ah credeam ca va referiti la playeri :) banuiesc cine e dezastrul ca am mai vazut ceva plangeri prin forum, oricum treaba celor 2 capitani de echipa e sa corecteze eventualele greseli. cat timp ei fac ce pot e ok, daca nu e destul or sa plece cum au venit.
x mai ai inca chef de verificat injuraturi in fiecare zi? :D stii ce comod stai fara ele? :D
ps. de unde stii ca resor l-a blamat pe omul ala? de obicei astfel de decizii le transmitea prin pm respectivului, nu il facea de cacao in public.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Informații utile
« Reply #17 on: April 10, 2013, 12:02 »
Eu ma mai distrez din cand in cand cu niste prostii online daca tot sunt in vacanta :D macar ma enervez mai putin decat la dota.... dar mai revin si la w3 ca am amici care nu se pot satura de jocul ala :))

oricum asta joc acum, cred ca arata fainut:
 
Spoiler for Hiden:






Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Re: Informații utile
« Reply #18 on: April 10, 2013, 12:51 »
Ah credeam ca va referiti la playeri :) banuiesc cine e dezastrul ca am mai vazut ceva plangeri prin forum, oricum treaba celor 2 capitani de echipa e sa corecteze eventualele greseli. cat timp ei fac ce pot e ok, daca nu e destul or sa plece cum au venit.
x mai ai inca chef de verificat injuraturi in fiecare zi? :D stii ce comod stai fara ele? :D
ps. de unde stii ca resor l-a blamat pe omul ala? de obicei astfel de decizii le transmitea prin pm respectivului, nu il facea de cacao in public.
Mi-a zis pe skype despre cine e vorba (privat).
Inca nu m-am saturat, si asa am mult prea mult timp liber, de plictiseala imi mai "upgradez" si eu cunostintele(mai putin) si viteza de tastare :).
Jocul ala seamana mult cu Silkroad. Prima data am crezut ca virgula chiar Silkroad e :).
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #19 on: April 10, 2013, 19:34 »
Ma baieti daca ma injura unu pe privat aici pe forum, se poate bana ? ca s-a ofticat rau ca i-am facut raport la un joc... dar melteanul.. nu se lasa cu una cu doua :D
GET YOUR MONEY!


Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #20 on: April 10, 2013, 21:50 »
Cred ca se poate dar va trebui sa vb cu un forum mod. Or sa iti zica sa il pui pe lista ignoratilor probabil.

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #21 on: April 11, 2013, 01:15 »
Ma baieti daca ma injura unu pe privat aici pe forum, se poate bana ? ca s-a ofticat rau ca i-am facut raport la un joc... dar melteanul.. nu se lasa cu una cu doua :D
Se poate. Da-mi un PM cu ce ti-a scris si o sa vorbesc cu ColdWorld sa-l aranjeze.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #22 on: April 11, 2013, 18:53 »
Done!, si ms. din cauza astora nu suntem vazuti ca o tara civilizata...
GET YOUR MONEY!


Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #23 on: April 11, 2013, 20:06 »
Din cauza manelelor suntem considerati asa  ;D
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline Mr.BoNe

  • Another Guy..
  • Retired Moderator
  • WickedSick Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 1047
  • Karma: +68/-118
  • Future History
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #24 on: April 12, 2013, 15:23 »
Din cauza manelelor suntem considerati asa  ;D


UNELE manele sunt chiar frumoase desii nu ascult manele,cand am auzit unele melodii chiar mi-au placut (nu toate) :p

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #25 on: April 12, 2013, 15:28 »
BRB ma duc sa-mi trag un glont in cap. Nu exista ma. Bani, masini, femei, atat exista.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline T-001

  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 3381
  • Country: ro
  • Karma: +223/-102
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #26 on: April 12, 2013, 17:12 »
Cam au legatura unele cu altele. Cand auzi o chestie de aia din buric, te cam duce gandul la gagici  ;D Iti ridica...moralul o imagine ca aia. Melodii pur masculine adica doar cu ce ne intereseaza pe noi :)) Fetele pot sa se uite la "Maria lacrimosa" sau mai stiu eu ce prostii pentru bocit.
In general imi plac cantecele orientale, dar ma cam seaca atunci cand ii aud pe aia ca bocesc de zici ca-s la inmormantare (la unele melodii) iar subiectul totusi e cam strict. Egoisti ca aia mai rar: masina mea, gagica mea, banii mei etc. Plus ca totul e vazut din perspectiva cam tiganeasca: toate-s curve si vor doar bani, iar el se incoarda strict pe subiectul bani. De creier nu a auzit inca...."inteligenta" e probabil un tip de sandwitch la jeluitorul care canta.... Nu zic nu, multe cam sunt curve dar inca traiesc cu speranta ca unele, cel putin dintre cunostintele mele nu-s ....

Offline XeqtR

  • Honored member
  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 8625
  • Country: ro
  • Karma: +532/-298
  • If I agreed with you we'd both be wrong.
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Legion TD Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #27 on: April 12, 2013, 21:48 »
Cam au legatura unele cu altele. Cand auzi o chestie de aia din buric, te cam duce gandul la gagici  ;D Iti ridica...moralul o imagine ca aia. Melodii pur masculine adica doar cu ce ne intereseaza pe noi :)) Fetele pot sa se uite la "Maria lacrimosa" sau mai stiu eu ce prostii pentru bocit.
In general imi plac cantecele orientale, dar ma cam seaca atunci cand ii aud pe aia ca bocesc de zici ca-s la inmormantare (la unele melodii) iar subiectul totusi e cam strict. Egoisti ca aia mai rar: masina mea, gagica mea, banii mei etc. Plus ca totul e vazut din perspectiva cam tiganeasca: toate-s curve si vor doar bani, iar el se incoarda strict pe subiectul bani. De creier nu a auzit inca...."inteligenta" e probabil un tip de sandwitch la jeluitorul care canta.... Nu zic nu, multe cam sunt curve dar inca traiesc cu speranta ca unele, cel putin dintre cunostintele mele nu-s ....
Asa e si in curand o sa fie si mai rau. Acum sa fim sinceri, Romania nu e o tara "rasista" dar tiganii astia... sunt cei mai rasisti oameni posibili. Credeti-ma cunosc gramezi si tone de asemenea exemplare. In opinia lor, Pamantul se invarte in jurul palatelor care-s ridicate cu mandrie la iesirea din Turda spre Cluj sau chiar in Huedin unde puteti sa vedeti cele mai mari "splendori da vile" facute pe banii cersiti in Anglia de nevestele cu plozii in brate. Asa e imaginea noastra, si asa o sa fie intotdeauna. BTW, am deschis un nou topic de bancuri daca vreti sa va bagati :D.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.

Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #28 on: April 17, 2013, 18:08 »
salut baieti, explicati-mi si mie va rog cum de am mi-a crescut nivelul de warn .. scrie national intolarance... dar de ce? nu am zis nimic de turci :D
GET YOUR MONEY!


Offline uniq

  • Advanced Member
  • *
  • Posts: 248
  • Karma: +6/-13
    • View Profile
    • Awards
Re: Palavrageala
« Reply #29 on: April 17, 2013, 18:09 »
vreau sa vad mai exact postul unde am fost sanctionat... cred ca asa e normal.
GET YOUR MONEY!