Author Topic: U P O M O C  (Read 2057 times)

Offline buldozer

  • Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 271
  • Country: cs
  • Karma: +26/-28
  • kuda ide ovaj svet ?
    • View Profile
    • Awards
U P O M O C
« on: April 25, 2016, 23:05 »
Ajde  molim vas da mi neko objasni kako ovaj novi pech da instaliram, jel trebam sa obrisem stari gproxy i onda ovo novo da instaliram . Igram iz igraone i lik me vec 3 dana jebe nikako da dodje da mi namesti, boli me glava uvece ako ne odigram barem dva gejma, koji sam navucenko, nije mi bilo ovako lose ni kad sam smanjivao vu.
Strasno sam sebi se gadim, ali kad vidim kakvih ih ima dobro je.

Mislim KUDA IDE OVAJ SVET?

Offline hamster931

  • "I am a girl"
  • Honored member
  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 2666
  • Country: cs
  • Karma: +762/-511
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Best B&U mod of the month 5 times [LEGENDARY] Trumpeter- Music Quiz #3 [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #1 on: April 25, 2016, 23:09 »
jel si instlirao patch 1.27?


Sloboda se  nijedna molbom dobila nije,ni govorom lepim! Sloboda se osvaja! Car Dušan Silni

Offline buldozer

  • Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 271
  • Country: cs
  • Karma: +26/-28
  • kuda ide ovaj svet ?
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #2 on: April 25, 2016, 23:45 »
Nisam brate jos uvek, zato sto ovaj gazda igraone jedini ima pristup na ono run as administrator, i zvao sam ga danas da mu zakazem za sutra uvece.

Nego u petak uvece kad nije htelo, usao sam na obican frozen i on mi je skinuo neki patch nesto update. I posle kad sam probao da udjem na gproxy izlazilo mi je neko sranje ali ga nisam skrinsotovao. Nisam uopste mogao da udjem na gproxy, zato i pitam jel treba da obrisem ceo gproxy i da skinem taj novi?

Offline hamster931

  • "I am a girl"
  • Honored member
  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 2666
  • Country: cs
  • Karma: +762/-511
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Best B&U mod of the month 5 times [LEGENDARY] Trumpeter- Music Quiz #3 [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #3 on: April 25, 2016, 23:49 »
Ako si patch vec instalirao onda ok, mozes krenuti na instalaciju gproxy-ja(installer).

Da da bolje ce biti da obrises stari pa skini novi i isntaliraj, ako ti zapadne neka greska slobodno pitaj, jer ima dosta greske, npr trebace ti microsoft visual ili one libaries itd. sve u svemu izbrisi stari pa pokusaj sa novim, i vici ako negde zapne :D

evo link za novi gproxy: http://warden.eurobattle.net/downloads/file/22

idi na ovaj link imas svo objasnjenje : http://eurobattle.net/threads/201665-Server-maintenance-for-1-27a!?p=1637775#post1637775
« Last Edit: April 26, 2016, 00:25 by hamster931 »


Sloboda se  nijedna molbom dobila nije,ni govorom lepim! Sloboda se osvaja! Car Dušan Silni

Offline Akuma

  • HolyShit Member
  • *
  • Posts: 5104
  • Country: ie
  • Karma: +657/-441
  • Awards Making 50 bets in Footbal Betting [COMMON] Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Jungle Race Tour Winner [RARE] Winner of 5 Uther Party Tours Castle Fight Winner [RARE] Shadow Raze Tour Award [RARE] Junior Tournament Member [RARE] MadBalls Tournament Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #4 on: April 26, 2016, 00:25 »
skines patch sa blizzardovog sajta. updatujes w3 na 1.27

skines novi proxy. i one visual c++ sto su dati tamo na eurobattle.

instaliras novi proxy i c++ kurce.

ako ti bude javljao neku gresku nakon toga (moguce da ti se ovo desilo), skines neki zip file, isto ima objasnjeno tamo, i samo ga ekstraktujes u folder u koji si instalirao novi proxy. (iskopiras zip u taj folder i roknes extract here na winraru ili winzipu)

ne moras da brises stari loader pre nego sto instaliras novi, mozes to i posle da uradis, a mozes i da ga ostavis (ako nije tvoj komp boli te tuki nek stoji :))

ako sve odradis ovako nema sta da ti ne radi.
I was confused with this, and it was not only once, but it happens from time to time to /w wrong bot. If it was changed to la-custom or custom-la everyone would understand why is like that. But like this you must to read on forum to understand, even if you don't understand..

Offline hamster931

  • "I am a girl"
  • Honored member
  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 2666
  • Country: cs
  • Karma: +762/-511
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Best B&U mod of the month 5 times [LEGENDARY] Trumpeter- Music Quiz #3 [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #5 on: April 26, 2016, 00:27 »
Ma ok sto se tice gproxyja bolje je da obrise stari jer se na nekoliko igraca kojima sam ja objasnjavao, problem je bio sto gproxy preko gproxyja nije hteo da update novim npr meni jeste ali na nekoliko njih ne, pa su onda brisanjem starog i opet istaliranjem novog resili problem,tako da ga nista ne kosta da obrise.
ili neka prvo proba jedan preko drugi, sto kazu prvo skoci onda kazi hop :D
« Last Edit: April 26, 2016, 00:36 by hamster931 »


Sloboda se  nijedna molbom dobila nije,ni govorom lepim! Sloboda se osvaja! Car Dušan Silni

Offline buldozer

  • Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 271
  • Country: cs
  • Karma: +26/-28
  • kuda ide ovaj svet ?
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #6 on: April 26, 2016, 03:21 »
Uf hvala vam, da ste pisali na engleskom ne bi uspeo nikad, ovako imam neke sanse da mi se vrati dota zivot :)))) .

Sutra idem do igraone da resim problem , ako nesto bude zapelo pitacu vas. Hvala sve u svemu.

Offline buldozer

  • Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 271
  • Country: cs
  • Karma: +26/-28
  • kuda ide ovaj svet ?
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #7 on: April 27, 2016, 12:13 »
auu drugari moji ono uopste nije naivno za namestiti, da sam ja namestao nikada ne bi uspeo, nego sreca ovaj lik se razume u kompove pa mu je trebalo samo 20 minuta mada iznervirao se malo sta je sve trebao da skida i nije htelo u pocetku. hvala vam na pomoci, pratio je upustva na kraju i zavrsio mi je posao.


Offline hamster931

  • "I am a girl"
  • Honored member
  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 2666
  • Country: cs
  • Karma: +762/-511
  • Awards Winner of 1 Photoshop Challenge Contest [COMMON] Best B&U mod of the month 5 times [LEGENDARY] Trumpeter- Music Quiz #3 [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #8 on: April 27, 2016, 13:08 »
Auu ala se razume kad mu 20min trebalo, meni trebalo 2 min :p
hahhahahha ali dobro bitno da sljaka :D


Sloboda se  nijedna molbom dobila nije,ni govorom lepim! Sloboda se osvaja! Car Dušan Silni

Offline Hagarath

  • Full Member
  • *
  • Posts: 87
  • Country: nl
  • Karma: +3/-6
  • Wretched Mortal !
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #9 on: April 29, 2016, 21:07 »
Aj barem sad mozes igrat dotu stari.  ;)
If man were meant to fly, he would have been born with wings"

Offline buldozer

  • Pro Member
  • *
  • Topic Author
  • Posts: 271
  • Country: cs
  • Karma: +26/-28
  • kuda ide ovaj svet ?
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #10 on: May 16, 2016, 19:41 »
Nisam ja stari , ja sam mladi pedofilko :)))

Offline cyb

  • GFX Pro Member
  • MonsterKill Member
  • *
  • Posts: 2920
  • Country: cs
  • Karma: +237/-567
  • Server Account: cyb
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards Winner of 3 Photo Manipulation Contest [RARE] Archer Wars Tournament Winner [RARE] Winner of 5 Challenges of the Week [EPIC] Winner of 1 Signature of the Week Contest [COMMON] The Predator Tour Winner [RARE] Tournaments Contribution [RARE] Leshrac 1v1 Tournament Winner [RARE] Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] Pudge Wars Tournament Winner [RARE] LA Ladder #11-25 [EPIC] Dealing with multiple GFX requests [EPIC] Patreon Supporter [RARE] Winner of 5 Daily Tours [COMMON] Shadow Raze Tour Award [RARE] Uther Party Tournament Winner [COMMON] Techies 1v1 Tour Winner [RARE] Invoker Wars Tournament [RARE] 2v2 SHOM Tournament Winner [RARE] 1v1 Nevermore Tour Winner [RARE] MadBalls Tournament Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: U P O M O C
« Reply #11 on: August 13, 2016, 05:24 »
Auu ala se razume kad mu 20min trebalo, meni trebalo 2 min :p
hahhahahha ali dobro bitno da sljaka :D
Dobro ko radi ovu stvar prvi put,potrajace. Realno i meni je trebalo oko 20tak minuta da instaliram sve i odradim kako treba posle ovog novog-starog update sto je bio sa Gproxyjem. Imao sam problema sa tim c++ i visual programom,al sam brzo resio (relativno brzo)