Author Topic: mh  (Read 1035 times)

Offline romeo632

• Advanced Member
  • *
  • Topic Author
    • View Profile
    • Awards
mh
« on: November 19, 2016, 16:47 »
ben
sinip
mh
tini
raplay:
http://dota.eurobattle.net/la/forum/index.php?action=gameinfo;sa=game;gid=5986111
sebep:
oyun dksı 30dan sonra tini bizde gem olmasına rağmen yerimizi göruyo vardsız simdi hangi birini yazam bide oyun chatını okudugunda adam zaten ward alınmamasından sikayetçi
66:35   YesThatSilly   [Allies]   WARDS
66:37   YesThatSilly   [Allies]   guys..
özellikle oyun dksı 30dan sonra asırı mh kullanımı oluyor bizim adamlarda gem war adamda ne gem ne ward war hic bir  yerde wardda yok adam arastırıyo wawe bizim tini nasıl oluyosa onden adamlar gidiyo adamlar gittikten sonra direk invis olup bana yöneliyor bunlar bir çok sahnede var dk 30dan sonra.....zaten ortada geciyo cogu savas orta slota bakarsanız herifin mhleri bulursunuz...... 1 den cok aynı durumu var adamın.... kendisine göre sans bu olay bizlere göre bariz mh.... bir insan okadar sanslı olamaz..... bu adam hep aynı sekil yalanlarla ve mh ile oynuyo yeter bir el atın suna.....ward olayınıda zaten adamalr oyun chatınde baya konusuyolar....alınmamasını....

Offline _xpam_

• New Member
  • *
  • Country: tr
  • Awards Pudge Wars Tournament Winner [RARE] Tour Pro Member [EPIC] Tours staff member [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] Mirana Wars Winner [RARE] Uther Party Tournament Winner [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
Re: mh
« Reply #1 on: November 19, 2016, 19:34 »
ben
sinip
mh
tini
raplay:
http://dota.eurobattle.net/la/forum/index.php?action=gameinfo;sa=game;gid=5986111
sebep:
oyun dksı 30dan sonra tini bizde gem olmasına rağmen yerimizi göruyo vardsız simdi hangi birini yazam bide oyun chatını okudugunda adam zaten ward alınmamasından sikayetçi
66:35   YesThatSilly   [Allies]   WARDS
66:37   YesThatSilly   [Allies]   guys..
özellikle oyun dksı 30dan sonra asırı mh kullanımı oluyor bizim adamlarda gem war adamda ne gem ne ward war hic bir  yerde wardda yok adam arastırıyo wawe bizim tini nasıl oluyosa onden adamlar gidiyo adamlar gittikten sonra direk invis olup bana yöneliyor bunlar bir çok sahnede var dk 30dan sonra.....zaten ortada geciyo cogu savas orta slota bakarsanız herifin mhleri bulursunuz...... 1 den cok aynı durumu var adamın.... kendisine göre sans bu olay bizlere göre bariz mh.... bir insan okadar sanslı olamaz..... bu adam hep aynı sekil yalanlarla ve mh ile oynuyo yeter bir el atın suna.....ward olayınıda zaten adamalr oyun chatınde baya konusuyolar....alınmamasını....

he want to say they have gem they checked all maps and they could not find any obs
After the 30th minute when gang started tiny always repeats the same movements . tiny knew where he was and he killed him and  he repeated it many times
justice for romeo
« Last Edit: November 19, 2016, 20:48 by _xpam_ »

Offline Face^Guy

• Quantum Theroist
  • Honored member
  • WickedSick Member
  • *
  • Country: cz
  • Awards Uther Party Tournament Winner [COMMON] Bell Ringer - Music Quiz #3 [COMMON] Tournaments Contribution [RARE] 1v1 Earthshaker Tournament Winner [RARE] Hacks staff member [RARE] Tours staff member [RARE] 2nd Place Admins Cup [EPIC] Techies 1v1 Tour Winner [RARE] Tiny Tournament Winner [RARE] Junior Tournament Member [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Re: mh
« Reply #2 on: November 20, 2016, 02:04 »
U made my day xpam 😁😁 i vote for you for som special tittle "Compiler" .
Denied, hes clear.