Author Topic: Arasıra dota/fun maplarda takılacak tayfa aranıyor :D  (Read 1153 times)

Offline BestMurlocPlay

• Advanced Member
  • *
  • Topic Author
  • Country: tr
  • Awards Hungry Hungry Felhounds Tournament [RARE] Winner LA Ladder #11-25 [EPIC] Uther Party Tournament Winner [COMMON] MadBalls Tournament Winner [RARE] 1v1 Earthshaker Tournament Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
varmıdır dota hariç bazen fun map oynamak isteyen ?

Offline _xpam_

• New Member
  • *
  • Awards Pudge Wars Tournament Winner [RARE] Tour Pro Member [EPIC] Tours staff member [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] Mirana Wars Winner [RARE] Uther Party Tournament Winner [COMMON]
    • View Profile
    • Awards
varrrr 8)

Offline MegaMurat

• Full Member
  • *
  • Country: 00
  • 'm One of the best players in Turkish
  • Awards Huskar 1v1 Tournament Winner [RARE] Rubick Tournament Winner Pudge 1v1 Tournament Winner [RARE] Morphling Tour Winner Award [RARE] Mirana 1v1 Tournament Winner [RARE] Invoker 1v1 Tournament Winner [RARE] Admiral Tournament Winner [RARE] 1v1 Windrunner Tour Winner [RARE] Puck Tournament Winner Award [RARE] Shadow Raze Tour Award [RARE] Mirana Wars Winner [RARE] 1v1 AR Tour Winner [RARE] Best Couple (2v2) Tour Winner [RARE]
    • View Profile
    • Awards
Oyun oynamak :) güzel insan kendi kafasini yaşiyor . Yalniz 2016 askerlikte bomba yiyince anladim ki :) olmek cok basit ayaktayiz  Allaha Şükür... Daha kötüsü ne olabilir diye düşünüyor ya insan heh o bombadanda kötüsü oluyor o yüzden diyorumki Daha kötüsü olmaz demeyin her ani dolu dolu yaşayin oyunsa oyun hayatsa hayat kafaniza göre.

Hayat herkes için zor  ben kendi acimdan zor diyordumda dahada zorunu gördüm anlicaginiz kim ne zorluk yaşiyorsa dahada zoru var. O Yüzden  diyorumki ölmek cok basit yaşamak daha zor :) (dipnot=intihar etmeyi düsünmüyorum sadece icimdekileri bir dökeyim dedim.)
megamurat_aa skype

Offline Ayd.Mev

• Ayd's Admin Safelist Member
  • Hero Member
  • *
  • ''When you feel hopeless think like Atatürk''
  • Server Account: Ayd.Mev
    PSR: Loading
    Games: Loading
    Wins/Loses: Loading/Loading
    Hero K/D/A: Loading
    Creep K/D/N: Loading
    Show/hide more stats
  • Awards Patreon Supporter [RARE] Contributor [COMMON] LA Ladder #2 [LEGENDARY]
    • View Profile
    • Awards
Nasılsa içinden sağ çıkamayacağım neden kasayim ki kendimi 😂😂 kasarsam invoker kasarim :D bu arada geçmiş olsun